Calaris Studios to doświadczenie,kreatywny potencjał i wysokie standardy. Studio istnieje od roku 1993.
Profil
Wsparcie
Realizacje
Technologia
Start
Profil
Wsparcie
Realizacje
Technologia
Aktualności
Łatki do gier Wilczy szaniec oraz Tajemnicza Wyspa
 

Gry Tajemnicza Wyspa oraz Wilczy Szaniec doczekały się aktualizacji. Najnowsze łatki ułatwiają pracę gier w środowisku współczesnych systemów operacyjnych.


 

Tajemnicza Wyspa

Gra przedstawia przygody piątki przyjaciół których statek rozbija się u brzegów tajemniczej wyspy. Gracz wciela się w jedna z wybranych postaci, jego zadaniem będzie odszukanie przyjaciół rozrzuconych po wyspie, zorganizowanie drużyny, a następnie wspólne zbudowanie tratwy która pomoże im wrócić do domu.  

Zadanie to jednak okaże się nieco bardziej złożone. Niezbędne będzie rozwiązanie wielu tajemnic które kryje wyspa. Podczas zdobywania materiałów i narzędzi potrzebnych do stworzenia tratwy, gracz przeżyje wiele przygód, pozna przyjaciół i tajemniczy świat gry. Uwieńczeniem przygód będzie uwolnienie tubylców od klątwy złej czarownicy władającej wyspa i bezpieczny powrót do domu.Calaris Studios Sp. z o.o. realizuje projekty na konsole Nintendo DS, Nientendo Wii, Sony PSP, PS2, PS3, Microsoft XBOX, X360, XBLA oraz PC. Calaris to doświadczenie, kreatywny potencjał i wysokie standardy. Studio istnieje od roku 1993.

Calaris Studios Sp. z o.o
ul.Henryka Sucharskiego 2/26, 95-035 Ozorków
NIP:732-21-70-444, REGON: 101466134
KRS: 0000431956

Napisz do nas: calaris@calaris.com